Технології

Технологія GPON

GPON — це широкосмугові мережі мультисервісного доступу, де по одному оптоволоконному кабелю надаються послуги Інтернету з гарантованою якістю обслуговування. GPON — це Ваш персональний оптоволоконний канал з можливістю пропускної здатності до 1 Гб / сек. Оптоволоконний кабель прокладається в будинок, що гарантує найвищу якість послуг і стабільність швидкостей.

Технологія Ethernet

Ethernet (від лат. Aether — ефір) — пакетна технологія передачі даних по локальних комп’ютерних мереж. Технологія Ethernet була розроблена разом з багатьма першими проектами корпорації Xerox PARC. Виходячи з багатьох джерел, Ethernet був винайдений 22 травня 1973 року, коли Роберт Меткалф склав доповідну записку для глави PARC про потенціал технології Ethernet. Але законне право на технологію Меткалф отримав через кілька років.

Ethernet — найдоступніший і якісний стандарт локальних мереж на сьогоднішній день. Загальна кількість мереж, що працюють по протоколу Ethernet в даний час, оцінюється в 5 мільйонів, а кількість комп’ютерів з встановленими мережними адаптерами Ethernet — у 50 мільйонів. Завдяки численним дослідженням, Ethernet розвинувся в складну мережеву технологію, яка стала активно використовуватися практично у всіх комп’ютерних системах.