Про нас

ТРК «Глухів» — це універсальний оператор зв’язку і найбільша локальна мережа міста. Наша компанія надає послуги в сфері телекомунікацій вже більше десяти років, і є лідером на інформаційному ринку міста, завоювавши гідну репутацію і повагу споживача. Нам вдається впроваджувати найсучасніші тенденції інформаційних послуг, завдяки високоякісному обладнанню та зацікавленості в тому, щоб максимально забезпечити місто швидким та якісним доступом до інформації.

На сьогоднішній день близько 80% жителів міста користуються нашими послугами. Якісним інтернетом забезпечені не тільки мешканці багатоповерхових будинків, а й жителі приватних секторів. Ми перша і єдина компанія в нашому місті, яка практикує використання оптоволоконного кабелю. Це найперспективніша технологія підключення до телекомунікаційних мереж — останнє слово техніки.

Наші абоненти завжди задоволені послугами, які ми надаємо, тому як у нас дуже висока якість доступу до локальної мережі, високошвидкісний доступ в Інтернет без обмеження трафіку і швидкості, а також доступне і якісне кабельне телебачення в аналоговому і цифровому форматах. Кабельне телебачення від ТРК «Глухів» дає можливість дивитися більше 70 каналів, але скоро кількість їх збільшиться до 100.

У компанії «ТРК Глухів» працює команда професіоналів, яка готова в будь-який час доби допомогти вам з проблемами мережі інтернет та кабельного телебачення, а також, усунути технічні неполадки, які виникають при підключенні та користуванні нашими послугами. Ми дбаємо про своїх абонентів, і намагаємося працювати так, щоб наша робота була зрозумілою і доступною.

Наша діяльність ліцензована Національною комісією регулювання зв’язку: Ліцензія НКРЗ АВ № 542877 від 29.09.2010. Ліцензія провайдера програмної послуги НР № 0315-П від 09.06.2003.

Наше кредо: ми пропонуємо якість — нас вибирає споживач. Саме тому постійно модернізуємо наше обладнання, експериментуємо з новими технологіями, удосконалюємо наші послуги, щоб Ви могли без проблем користуватися інформацією. Ми з упевненістю рухаємося вперед — рухайтеся вперед разом з нами.